top of page

українська

 

Дафід Баллок народився в 1953 році в Лланберісі, Гвінед, Кімру (Уельс). Композитор, диригент, аранжувальник і викладач, він закінчив музику (Університет Манчестера та Королівський Північний музичний коледж, 1971-1976), де навчався у Джорджа Гаджінікоса, і отримав ступінь магістра з міжнародних відносин (Університет Сассекса, 1981). - 1983). У 1993 і 1994 роках він виграв перші нагороди в Національному Айстеддфоді Уельсу, а в 1995 році він був відзначений в Уельсі допуском до найвищого ордена Горседд Бардів. У 2005 році він став членом Королівського товариства мистецтв.

 

Його твори включають 37 симфонії, 19 симфонічних поем, 2 опери, 2 реквієми, 2 меси, Missa Brevis, ораторію, 37 струнних квартети, 9 тріо та іншу камерну музику, а також багато пісень і п’єс для фортепіано. Написав музику до 2 фільмів.

 

Твори були опубліковані на Британських островах у Cwmni Gwynn, Curiad і Bardic Edition, у Бельгії — Alain Van Kerckhoven Editeur, у США та Люксембурзі — Luxembourg Music Publishers, Music Enterprise і Double You. На сьогодні він створив 41 компакт-диск із SAIN (Уельс), AVK (Бельгія) та LakeSound. Його музику виконували та транслювали в багатьох країнах, включаючи Японію, Китай, Бразилію та Колумбію, а також у Європі.

 

Дефід Буллок має особливі стосунки з Прагою: світова прем’єра його Другої симфонії відбулася Musici de Praga під час Фестивалю Празької весни 1996 року, а Третя симфонія знову відбулася в Празі в День святого Валентина 1997 року. Третій і четвертий струнні квартети також були записані в Празі (квартет Бехера), як і повний збірник творів для віолончелі та фортепіано (Їндріх Птачек) і п’ять тріо. Нещодавно Virtuosi di Basso, дванадцять сольних віолончелей Чеського філармонічного оркестру, записали та виконали музику, спеціально написану для них. У 2008 і 2009 роках відбулася прем’єра його «Реквієму» для Яна Палаха в Люксембурзі та Празі.

bottom of page